BROKERZY OPCJI BINARNYCH

BROKERZY ONLINE

Najlepszy broker opcji binarnychPodstawową kwestią, gdy chcemy zacząć działalność handlową, jest wybór najlepszego brokera opcji binarnych. W internecie można wyszukać wiele ofert. Jadnak na ich podstawie trudno jest rozstrzygnąć, która z nich jest najbardziej przyjazna i oferuje najkorzystniejsze warunki dla początkujących inwestorów.

WYBIERAJ NAJLEPSZYCH

Różnią się oni od siebie w dużej mierze, mając często różne wymagania dotyczące możliwości rozpoczęcia z nimi współpracy. Na szczęście nie są one wygórowane. Najczęściej brokerzy proponują potencjalnym klientom atrakcyjne warunki finansowe, związane z rejestracją, a tym samym rozpoczęciem działalności handlowej na rynku opcji binarnych. Niektórzy z nich ofiarują inwestorom tak zwane premie powitalne, które pozwalają zwiększyć początkowy depozyt, nawet o 88%.

Jeżeli wiesz już czym są opcje binarne, to teraz chcemy przybliżyć Ci ważne aspekty, dzięki którym jest łatwiej wybrać odpowiedniego brokera opcji binarnych.

RANKING BROKERÓW

DEPOZYT

Depozyt przy pomocy karty kredytowejBy móc zacząć korzystać z dobrodziejstw, jakie oferują swoim użytkownikom internetowi brokerzy opcji binarnych, należy dokonać rejestracji, a wraz nią pierwszej wpłaty na konto handlowe. Istotnym elementem depozytu, na który często zwracają uwagę początkujący inwestorzy jest możliwość dokonania wpłaty na kilka sposobów. Wśród dostępnych sposobów płatności pojawiają się głównie szybkie przelewy bankowe, oraz błyskawiczne płatności różnymi kartami płatniczymi. Popularną metodą wpłaty depozytu stały się ostatnio natychmiastowe przelewy internetowe. Umożliwiają je takie firmy jak Przelewy24, PayPal. Więcej na temat płatności dowiesz się tutaj.

Istnieją brokerzy, którzy oferują możliwość wpłaty początkowego depozytu już od kilkunastu złotych. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy może spróbować swoich sił w handlu opcjami, nie ryzykując przy tym zbyt wiele.

Warto wiedzieć
Informacja o wyborze brokeraPrzed wyborem brokera, najkorzystniej jest zapoznać się z jak największą ilością ofert jednocześnie. W powyższym rankingu można porównać jednocześnie oferty wielu brokerów, którzy proponują swoje usługi przez internet.

BONUSY

Przyznana premia jest zależna od pierwszej wpłatyBrokerzy często oferują atrakcyjne premie powitalne dla nowego inwestora. Tak zwane bonusy są najczęściej dodatkowymi pieniędzmi od brokera, przelanymi dodatkowo na konto użytkownika. Mają one zadanie służyć jako dodatkowy kapitał inwestycyjny, dzięki któremu można zarobić więcej, i w krótszym czasie. Bonusy sięgają nawet jednokrotności pierwszej wpłaty, i należą się każdemu kto dokona pierwszy raz rejestracji. Wysokość premii jest najczęściej związana bezpośrednio z wysokością dokonanego depozytu. Panuje tutaj zasada - im większy depozyt, tym większy bonus. W przypadku porażki nie trzeba zwracać brokerowi pieniędzy.

Zapamiętaj!
Zapamiętaj ważną informację na temat bonusów od brokerów opcji binarnychSzukasz brokera opcji binarnych oferującego najlepsze bonusy na start? Zapoznaj się z naszym zestawieniem, znajdziesz w nim najlepsze oferty dla początkujących inwestorów.

MINIMALNA INWESTYCJA

Handlowanie opcjami binarnymi wiąże się nierozłącznie z zawieraniem transakcji na rynkach finansowych, opiewających na konkretną kwotę pieniędzy. Wysokość wspomnianej kwoty nie jest w pełni dowolna. Istnieje minimalna kwota, ustalona przez brokera, którą można zainwestować, by otrzymać szansę na udział w rynku. Nazywa się ją minimalną inwestycją w opcje. Handel opcjami poniżej ustalonego progu nie jest możliwy. Na szczęście są brokerzy, u których próg ten wynosi tylko kilkanaście złotych.

Zapamiętaj!
Minimalny kapitał potrzebny do inwestycji jest koniecznyBrokerzy oferują różne kwoty inwestycji. Chcesz wiedzieć, który z nich proponuje aktualnie najniższy próg? Sprawdzisz to, oraz inne informacje, w naszym rankingu brokerów opcji binarnych.

OSIĄGNIJ MAKSYMALNY ZYSK

Stopa zwrotu z inwestycjiHandel opcjami binarnymi pozwala zarobić dużo pieniędzy. W jednej transakcji można zarobić nawet do 90% początkowo zainwestowanej kwoty. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy 100 złotych, to praktycznie możemy zarobić drugie tyle. Mało który biznes pozwala na osiągnięcie takiej stopy zwrotu w pojedynczej transakcji. Dlatego handel binarny przez internet jest tak popularny na całym świecie. Właśnie z tego względu warto zwrócić uwagę na wielkość proponowanego zysku przez poszczególnych brokerów.

Poziom stopy zwrotu z inwestycji jest ustalany przez brokera, i z reguły nie ulega zmianie. Wyjątkiem są okresowe konkursy dla użytkowników, podczas których stopa zwrotu z inwestycji szybuje do góry. Bez względu ile zainwestujemy pieniędzy, zawsze uzyskamy taką samą stopę zwrotu. W ten sposób opłaca się handlować nawet przy małych kwotach. Jest to gwarantowany zysk, w przypadku korzystnego rozstrzygnięcia, którym jest rozliczenie opcji zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Zapamiętaj!
Kolejna ważna rzecz związana z wyborem brokeraJeżeli chcesz wiedzieć, którzy brokerzy oferują najwyższe stopy zwroty, to zajrzyj do naszego rankingu. Pamiętaj jednak, żeby zwrócić także uwagę na inne parametry.

BOGATA OFERTA

Przed rozpoczęciem współpracy z brokerem warto zwrócić uwagę na proponowaną przez niego ofertę, a dokładnie jej bogactwo. Jak już wspominaliśmy w naszym serwisie, istnieje wiele rodzajów opcji, którymi można handlować w celach zarobkowych. Większy wybór oznacza możliwość indywidualizacji handlu, zgodnie z potrzebami użytkownika.

Aktualnie wszyscy brokerzy posiadają zbliżoną do siebie ofertę swoich usług przez internet. Z tego względu odpowiedni wybór, pod kątem bogactwa oferty, jest tylko istotny z punktu widzenia inwestora, który poszukuje dodatkowych rozwiązań, często tzw. egozotycznych.

KONTAKT

Kontakt z brokerem opcji binarnych musi być łatwyKiedy zdecydujemy się na inwestycje w opcje, zwróćmy uwagę na możliwość porozumienia się z brokerem w przypadku różnych ewentualności, najlepiej w języku polskim. Jest to ważne w momencie gdybyśmy chcieli zawierać transakcje przez telefon z miejsca, gdzie nie ma połączenia z siecią internetową.

Jeżeli nie musimy się martwić o brak połączenia z internetem, i nie istnieje dla nas bariera językowa, to możemy wybrać anglojęzycznego brokera, który również ma bardzo atrakcyjne oferty dla początkujących osób, chcących zająć się prawdziwym inwestowaniem, w celach zarobkowych.

Zapamiętaj!
Ważne informacje o platformach opcji binarnychW rankingu brokerów szybko znajdziesz informacje o tym, czy dany broker umożliwia dostęp do swoich usług w języku polskim.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, czy wybrany broker oferuje inne drogi kontaktu ze sobą. Powinien to być błyskawiczny kontakt poprzez odpowiedni formularz zamieszczony na stronie internetowej, lub znajdujący się tam czat na żywo z konsultantem. Przewagą używania wspomnianego czatu, jest możliwość otrzymania natychmiastowej odpowiedzi na zadane pytanie. Dzięki temu rozwiązaniu możemy szybko i sprawnie załatwić interesujące nas sprawy, nie tracąc przy tym dodatkowych pieniędzy na połączenia telefoniczne.

REGULACJE PRAWNE

Zgodność działalności brokerskiej z prawemDziałalność brokerów wiąże się z regulacjami prawnymi, odnoszącymi się do ich legalności, jako podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Polega ona na przyjmowaniu depozytów od klientów, w celu umożliwienia im zawierania transakcji.

Z tego względu warto sprawdzić, czy wybrany przez nas broker posiada odpowiednie licencje, dzięki którym może świadczyć usługi związane z handlem opcjami binarnymi. Odpowiednie zezwolenia, od powołanych do tego celu organów administracyjnych, wszystkim użytkownikom dają gwarancję bezpieczeństwa, która wiąże się z poufnością przesyłanych danych, oraz kwestią deponowania pieniędzy.

Zapamiętaj!
InformacjaNa naszej top-liście umieszczamy tylko podmioty posiadające prawo do oferowania swoich usług na terenie Unii Europejskiej.

Czasami broker pomaga wypełniać coroczne zeznanie finansowe, poprzez zestawienie wszystkich transakcji jakie miały miejsce na rachunku inwestora w danym roku podatkowym. Jednak najczęściej trzeba to zrobić samemu, przy pomocy prostego narzędzia, dostępnego z poziomu aplikacji handlowej. Nie warto jednak popadać z tego powodu w panikę. Rozliczenie zysku z tytułu handlu opcjami binarnymi jest proste, tak że każdy handlujący bez problemu poradzi sobie z tym zadaniem. W razie trudności, można udać się do najbliższego urzędu skarbowego, w celu szybkiego załatwienia sprawy. Handel instrumentami pochodnymi w Polsce jest całkowicie legalny.

Opcje binarne są aktywami tylko opartymi na fizycznych aktywach bazowych, takimi jak waluty, akcje giełdowe, surowce. Oznacza to, że kupując je nie uzyskamy z tego tytułu jakichkolwiek praw majątkowych, które są normalnie przewidziane dla akcjonariuszy posiadających tradycyjne akcje. Możemy uzyskać premię, związaną z pomyślnym rozliczeniem zawartej transakcji. Jeżeli, w założonym przez nas czasie, kurs opcji spadnie lub wzrośnie zgodnie z naszym przewidywaniem, to zostanie nam wypłacony należny zysk.

RACHUNEK DEMONSTRACYJNY

Darmowe konto bez depozytu to duże ułatwienieGdy chcemy spróbować swoich sił, jako inwestorzy handlujący opcjami binarnymi, a nie chcemy od razu inwestować pieniędzy realnych, to powinniśmy wiedzieć, że istnieje możliwość sprawdzenia funkcjonowania całego mechanizmu handlu, całkowicie za darmo. Jest to możliwe dzięki rachunkom demonstracyjnym, które są udostępniane przez brokerów. Wspomniane rachunki służą do symulowania zachowania rynku opcyjnego, bez konieczności wpłacania gotówki. W praktyce wygląda to tak, że inwestor może skorzystać z wirtualnych pieniędzy, i na tej drodze sprawdzić jak działa cała machina handlu. To rozwiązanie umożliwia zawieranie transakcji bez ponoszenia ryzyka związanego z utratą kapitału, na skutek błędnie podjętej decyzji.

Początkujący inwestorzy, którzy nie znają zbyt dobrze sposobu działania rynków finansowych, często wpadają w pułapkę nadmiernego optymizmu i ponoszą straty. Ma to związek ze zbytnią pewnością siebie, a nie wiedzą i analizą, na podstawie których powinno się podejmować decyzje inwestycyjne. W opcjach binarnych nie ma miejsca na hazard. Są one przedmiotem handlu na rynkach finansowych, a nie losową grą w kasynie. Skorzystanie z rachunku demonstracyjnego umożliwia darmową naukę, i pełni funkcję przygotowawczą do zawierania transakcji na rynku kasowym.

Warto wiedzieć
Ważna informacjaJeżeli zaczniemy zawierać zyskowne transakcję na rachunku demo, to warto pamiętać, że nie będziemy mogli wypłacić tak zarobionych pieniędzy. Wypłata jest możliwa tylko w przypadku rachunku rzeczywistego i prawdziwych walut.

HISTORIA

Historia brokerów opcji binarnych online, jako regulowanych podmiotów umożliwiających handel opcjami przez internet, sięga zaledwie kilku lat wstecz. Ma to związek z ciągle rozwijającą się siecią internetową, oraz jej rosnącymi możliwościami.

W 2008 roku, po raz pierwszy zaczęto oferować publicznie handel opcjami binarnymi na giełdzie w Chicago. Nie był to jednak handel dostępny dla każdego. Był on docelowo kierowany do zamożnych inwestorów, którzy do dziś dnia używają tego instrumentu do zabezpieczania swoich pozostałych transakcji (ang. hedging).

Wraz z nadejściem kryzysu finansowego na rynku kredytów hipotecznych w USA, i dużymi stratami poniesionymi przez wielu inwestorów z tego powodu, brokerzy handlujący opcjami zaczęli szukać prostych rozwiązań, które miały za zadanie zachęcić nowych inwestorów do lokowania pieniędzy na rynkach finansowych. W tych okolicznościach opcje binarne przestały być tylko instrumentami finansowymi zarezerwowanymi dla zamożnych inwestorów indywidualnych, banków, i różnego rodzaju instytucji. Opcje binarne zaczęto promować jako idealne rozwiązanie dla początkujących inwestorów, nie posiadających kierunkowego wykształcenia. Od tego momentu każdy może zarobić pieniądze. By tego dokonać wystarczy przewidzieć. w którym kierunku podąży cena instrumentu bazowego, z którym bezpośrednio jest związana aktywna opcja.

W momencie popularyzacji opcji, w szerokim gronie początkujących inwestorów indywidualnych, konieczne było określenie odpowiednich regulacji prawnych. Miały one za zadanie pozwolić, upoważnionym do tego brokerom, legalnie umożliwiać handel opcjami wszystkim chętnym inwestorom w danym kraju.

ROZWIĄZANIE DLA KAŻDEGO

Każdy może inwestować u brokera przez internetDzięki wprowadzeniu odpowiednich regulacji prawnych nastąpił przełom. Inwestorzy nie mogący do tej pory korzystać z usług brokerów, nabyli taką możliwość, w pełnym znaczeniu tego słowa. Opcje binarne stały się bardzo popularnym instrumentem handlu, dostępnym dla każdego. Wszystkie osoby pełnoletnie mogą dzisiaj swobodnie korzystać z usług brokerów internetowych, kupując i sprzedając opcje online.

Wraz z postępem teleinformatycznym, brokerzy udostępnili narzędzia przeznaczone do handlu opcjami. Są one komputerowym oprogramowaniem pozwalającym na połączenie z brokerem, w celu zawarcia transakcji. Przyczyniły się one do prawdziwej eksplozji popularności opcji binarnych. Handel opcjami stał się elastyczny i bardzo wygodny, z punktu widzenia indywidualnego użytkownika handlującego we własnym domu. Z uwagi na liczne zmiany w działalności brokerskiej, największymi beneficjentami zaistniałych zmian stali się przede wszystkim inwestorzy. Użytkownicy zyskali łatwy i bezpieczny dostęp do świata wielkich finansów.

Brokerzy oferują aktualnie inwestorom mnóstwo dodatkowych narzędzi, dzięki którym mogą oni analizować na żywo kursy instrumentów finansowych, powiązanych z opcjami binarnymi. Jest to bardzo ważny aspekt z punktu widzenia użytkownika, który powinien ciągle analizować zmieniającą się sytuację na rynkach finansowych całego świata, by móc w odpowiednim momencie zawrzeć transakcje.

Warto wiedzieć
Informacja związana z mobilnościąBrokerzy udostępniają wygodne aplikacje na urządzenia mobilne. Pozwalają one na handel z każdego miejsca na ziemi. Wystarczy dostęp do internetu, by móc zamienić swój telefon w centrum handlu opcjami. Takie aplikacje można sciągnąć poprzez Google Play.