BUKMACHERZY INTERNETOWI

Internet jest nośnikiem wielu ofert związanych z typowaniem zakładów sportowych. W ich gąszczu niejednokrotnie ciężko jest się połapać i trudno podjąć decyzję, gdzie najkorzystniej ulokować swoje ciężko zarobione pieniądze. Dlatego w naszym rankingu można znaleźć najważniejsze informacje na temat bukmacherów online oraz ich aktualnych promocji.

WYBÓR BUKMACHERA

Wybierz z nami właściwego bukmachera onlineTypowanie zakładów sportowych może przynosić pokaźne zyski. Z tego właśnie powodu wybór odpowiedniego bukmachera internetowego jest bardzo ważnym elementem. W naszym serwisie chcemy wspomnieć o podstawowych aspektach, które powinno się brać pod uwagę podczas podejmowania tak ważnej decyzji. W dalszej części pragniemy przedstawić kilka podstawowych zagadnień, dzięki którym wybór odpowiedniego brokera stanie się łatwiejszy i powiązany z wieloma dodatkowymi korzyściami.

Zakłady bukmacherskie są dedykowane wszystkim tym, którzy chcą poczuć dreszczyk emocji związany ze sportem. Umożliwiają one obserwowanie swoich ulubionych sportowców, oferując dodatkowo możliwość dużego zarobku. By móc tego dokonać trzeba jednak spełnić podstawowy warunek- trzeba być osobą pełnoletnią. Tylko osoby powyżej 18 roku życia mają możliwość założenia konta do gry, i na tej drodze, przewidywania wyników sportowych. Bukmacherzy internetowi są zobligowani do działania zgodnie z prawem i dlatego zawsze weryfikują dane osobowe nowo rejestrujących się graczy. Dzięki takim procedurom każdy nowy gracz otrzymuje gwarancję bezpiecznej i bezproblemowej współpracy z bukmacherem. Wiąże się to głównie z gwarancją natychmiastowej wypłaty, nawet dużych kwot pieniędzy pochodzących z ewentualnych wygranych.

Zagadnienie prawne
Informacja prawnaBukmacherzy to bardzo duże firmy. Wypłata wygranych, rzędu kilku tysięcy euro, jest dla nich codzienną operacją i w żaden sposób nie zagraża ich działalności, a liczne regulacje prawne powodują, że są oni w pełni wypłacalni.
↑ powrót do spisu treści ↑

DEPOZYT

Wpłata depozytu na konto u bukmachera przy pomocy karty bankowejTypowanie zakładów bukmacherskich wiąże się z inwestycją własnych pieniędzy, którą nazywa się wpłatą depozytu. Jest to właśnie nasz kapitał początkowy, dzięki któremu będziemy mogli zacząć obstawianie wybranych wydarzeń sportowych. Nie chodzi tutaj o zgromadzenie ogromnego majątku, który później zaryzykujemy w całości i przegramy. Mowa tutaj o niewielkiej kwocie, dzięki której już można zacząć zarabiać, i której uzbieranie raczej nie powinno stanowić dużego problemu.

Wszyscy bukmacherzy proponują wpłatę pieniędzy na kilka dogodnych sposobów. Wszystkie z nich są proste, szybkie i skuteczne. To co jednak odróżnia bukmacherów od siebie, to minimalne limity wpłat, które wynoszą od kilku do kilkudziesięciu złotych.

Zapamiętaj!
Ważna informacja o niskim depozycieInteresuje cię, który bukmacher ma najniższy depozyt? Sprawdź to w naszym rankingu. Zwróć także uwagę na dodatkowy bonus. Dzięki wspólnej kombinacji tych dwóch parametrów, można szybko powiększyć swój kapitał początkowy.
↑ powrót do spisu treści ↑

BONUSY

Bonusy do pierwszego depozytu u bukmachera onlineMając zgromadzony kapitał początkowy warto się rozejrzeć i poszukać najlepszej dostępnej oferty na rynku. W tym celu konieczne jest bliższe przyjrzenie się bonusom powitalnym na start. Są to inaczej promocyjne oferty, niekiedy ograniczone czasowo, które są nam gwarantowane przy rejestracji. Mają one często charakter dodatkowych pieniędzy przelanych na nasze konto lub możliwości zawierania zakładów za darmo. Promocje bukmacherów mocno się różnią między sobą. Istnieją bukmacherzy, którzy oferują bonus powitalny bez konieczności wpłaty jakiegokolwiek depozytu, wystarczy tylko się zarejestrować.

Warto wiedzieć
Ciekawostka związana z promocjami w sportowych zakładachJeżeli interesuje cię, który z internetowych bukmacherów oferuje najlepsze bonusy i promocje, to zajrzyj do naszego rankingu. Znajdziesz w nim wiele szczegółów na ten temat.
↑ powrót do spisu treści ↑

KONTAKT

Wsparcie 24h jest normą w świecie zakładów przez internetTypując wyniki online może dojść do sytuacji, w której będziemy chcieli skontaktować się z naszym bukmacherem, na przykład w celu otrzymania dodatkowych informacji. Z tego właśnie względu warto zainteresować się możliwymi drogami kontaktu. Warto zwrócić uwagę na dostępne sposoby szybkiego kontaktu, dzięki którym niemal natychmiastowo otrzymamy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Jedną z najwygodniejszych dróg skontaktowania się z bukmacherem, poza kontaktem przez telefon, jest kontakt przy pomocy chatu na żywo, który jest dostępny z poziomu strony internetowej bukmachera. W szybki sposób umożliwia on kontakt z pracownikiem odpowiedzialnym za kontakt z klientem. Takie rozwiązanie jest bardzo przyjazne dla użytkowników i sprawia, że załatwienie każdej ważnej sprawy staje się dziecinnie proste.

Zapamiętaj!
Do zapamiętania kluczowa kwestia na temat chatu na żywoNie każdy bukmacher proponuje wspomniane rozwiązanie. Chcąc dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Wystarczy kliknąć w przycisk "szczegóły" znajdujący się w powyższym rankingu.

Zapoznanie się z informacjami związanymi z kontaktowaniem się z bukmacherem może mieć kluczowe znaczenie, na przykład w momencie braku dostępu do internetu spowodowanego przerwaniem zasilania. Połączenie telefoniczne pozwala wówczas na zawieranie zakładów bez dostępu do naszego konta z poziomu strony internetowej. Zlecenie na wybrany przez nas zakład zostanie wówczas przyjęte przez odpowiedni dział, oczywiście po uprzedniej weryfikacji naszych danych osobowych.

↑ powrót do spisu treści ↑

OFERTA

Ważne jest, żeby wybierać bukmacherów, którzy oferują dużą ilość różnych typów. Mnogość zakładów jest ważna z punktu każdego gracza. Nie każdy chce typować wyniki w piłce nożnej czy koszykówce. Dobrze jest gdy w ofercie bukmachera znajdują się również sporty jak, kolarstwo, rajdy, golf, baseball i tym podobne. Im więcej tym lepiej.

Bardzo popularne są ostatnio oferty zakładów na żywo (ang. live betting), które umożliwiają typowanie wyniku, na przykład podczas trwania meczu rugby lub każdego innego sportu. Oglądając mecz na żywo, w którym zaznacza się przewaga jednej z drużyn, łatwiej pokusić się o próbę wytypowania ewentualnego zwycięzcy. Dlatego warto szukać bukmacherów, którzy umożliwiają typowanie wyników live.

Warto wiedzieć
Ciekawa informacja zawarta w serwisie na temat rankingu bukmacherówJesteś ciekawy, który z bukmacherów umożliwia typowanie online? Tej informacji dowiesz się zaglądając do naszego rankingu najlepszych internetowych bukmacherów.

Nic nie pomaga wyrobić sobie zdania o bukmacherze jak osobiste sprawdzenie poziomu jego przyjazności dla użytkownika. Mamy tutaj na myśli przejrzystość proponowanych ofert. Jeżeli bukmacher potrafi zadbać o łatwą dostępność swoich wszystkich treści, wtedy oznacza to, że zależy mu na tym, byśmy z łatwością mogli odnaleźć najatrakcyjniejsze oferty. Nie ma nic gorszego niż słabo opracowane zestawienia ofert.

Najlepszym rozwiązaniem testowym jest zarejestrowanie się u kliku wybranych przez siebie bukmacherów i jednoczesne sprawdzenie ich pod własnie tym kątem. Dzięki rejestracji można najlepiej poznać zasady funkcjonowania danego bukmachera oraz poznać spektrum oferowanych rozwiązań. Warto zapamiętać, że jednoczesna rejestracja u kilku bukmacherów jest możliwa i nie wiąże się ona z koniecznością dokonania depozytu.

↑ powrót do spisu treści ↑

REGULACJE PRAWNE

Pozwolenie na prowadzenie działalności bukmacherskiejWybór bukmachera musi być dokładnie przemyślany także pod kątem, prawnym. Gra toczy się przecież o nasze pieniądze. Dlatego pragniemy zwrócić uwagę na prawną stronę takiej działalności. Przyjmowanie od klientów depozytów i umożliwianie nim obrotu, na przykład poprzez typowanie, wiąże się z koniecznością nadzoru. W tym celu, w krajach na całym świecie są powoływane odpowiednie organy administracyjne, które mają za zadanie sprawować kontrolę nad działalnością bukmacherów.

Zagadnienie prawne
Informacja z dziedziny prawaBukmacherzy online, prezentowani w naszym serwisie, są podmiotami, które są zarejestrowane na terenie Unii Europejskiej. Dzięki temu mogą oni bezpiecznie i bez przeszkód oferować swoje usługi we wszystkich krajach, które przynależą do UE. Przykładem może być Komisja Gier i Zakładów na Malcie.
↑ powrót do spisu treści ↑

DZIEJE BUKMACHERKI

Geneza powstania zakładów bukmacherskich jest bardzo długa. Jej początek sięga kilkunastu wieków. Już w czasach przed naszą erą ludzie zakładali się przeciwko sobie o różne rzeczy. W celu odniesienia korzyści majątkowej obiecywano sobie nagrodę za wygraną. W dużej mierze jest to logiczne z punktu widzenia powstających w tamtych czasach pierwszych społeczeństw. Mogły to być przykładowo zakłady dotyczące narodzin dzieci - kiedyś nie było metod dzięki, którym można dzisiaj poznać płeć dziecka przed jego narodzinami.

Duży rozkwit typowania nastąpił w czasach cesarstwa rzymskiego. Gdzie modne stały się wyścigi rydwanów i brutalne walki gladiatorów. Napędzały one rzesze ludzi, z których spora cześć widziała w tym możliwość zarobku, a wszystko w myśl zasady -załóż się ze mną, że właśnie ten wskazany przeze mnie zawodnik wygra. Nie było to jednak humanitarne nastawienie i wynikało ono ze słabo rozwiniętego rozumienia poczucia krzywdy, którą wyrządzało się w owym czasie gladiatorom nie dając im wolnego wyboru, czy chcą w ogóle walczyć. O wiele piękniejszą odsłoną tamtych czasów pozostaną na zawsze zawody olimpijskie, które są niczym innym jak rywalizacją fair-play. Idei nie opartej na wyrządzaniu krzywdy. Na szczęście teraz ludzie nie muszą rywalizować na śmierć i życie, żeby zarabiać na zakładach sportowych.

Na początku osiemnastego wieku obstawianie bardzo dobrze przyjęło się w Ameryce, gdzie upowszechniły się walki kogutów, psów, a także wyścigi konne. Były to ówczesne atrakcje poszukujących wrażeń amerykanów, dodatkowo połączone z możliwością szybkiego zarobku. Największą popularnością cieszyły się wyścigi konne, które są bardzo dynamiczne. Później musiały jednak one ustąpić miejsca zdobywającemu niebywałą popularność baseballowi. Gorączka zakładów rozlała się na dobre i to na cały świat. Z czasem zaczęto otwierać punkty bukmacherskie odległe od miejsca wydarzeń. Pozwoliło to na dotarcie do jak największej liczby chętnych do gry.

Tak narodziła się współczesna rola bukmachera. Podmiotu chętnego się założyć o każdy wynik nadchodzących wydarzeń.

BUKMACHERZY ONLINE

Internetowe zakłady bukmacherskie to dzisiaj najlepsze rozwiązaniePo wymyśleniu internetu bukmacherzy zaczęli przenosić swoje stacjonarne punkty wprost do wirtualnego świata. Inaczej mogło im grozić bankructwo. Gracze zaczęli doceniać rolę internetu, przez co rzadziej pojawiali się w stacjonarnych punktach. Zaczęto wówczas korzystać z usług bukmacherów online, wygodnie w domu. Tak było w wielu krajach, w których wiele stacjonarnych punktów było zamykanych. Niektórzy bukmacherzy nie potrafili sobie poradzić w nowych realiach, a konkurencja wręcz przeciwnie, z sukcesem wykorzystała nowy kanał sprzedaży. Od tej właśnie pory bukmacherzy zaczęli rywalizować o graczy na całkiem nowym i zarazem wysokim poziomie.

W drodze rozwoju bukmacherzy udostępnili strony internetowe, dzięki którym gracz może wygodnie zawierać zakłady bez wychodzenia z domu. Obsługują one wszystkie popularne metody płatności. Dzięki temu taka usługa jest o wiele wygodniejsza niż ewentualna możliwość skorzystania z niej poprzez podróżowanie do centrum miasta, żeby podyktować pracownikowi lokalnego bukmachera wybrane przez siebie typy.

NA CZYM ZARABIA BUKMACHER

Bukmacherzy, udostępniając możliwość wygranej, jednocześnie zarabiają na błędnych typach graczy. Jest to zupełnie normalne. Tak jak wszyscy piłkarze zaznali w swojej karierze smaku sportowej porażki, tak i gracze zakładów bukmacherskich muszą się liczyć z możliwością popełnienia błędu.

Przykład:

Wieczorem będzie rozegrany następujący mecz: Kazachstan - Polska. Mecz ma miejsce w ramach eliminacji do mistrzostw świata w piłce nożnej.

  1. Typujemy, że Polska wygra mecz.
  2. Polski zespół jest zdecydowanym faworytem wśród opinii ekspertów sportowych i według miejsca w rankingu światowej federacji piłkarskiej.
  3. Następuje nieoczekiwane rozstrzygnięcie i mecz kończy się remisem.
  4. Przegrywamy zakład - bukmacher zachowuje postawioną stawkę. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy była możliwość jednoczesnego zawarcia zakładu na wygraną lub remis reprezentacji Polski.

Wielu graczy błędnie typuje wyniki, grając bez większych przemyśleń i kierując się przy tym wyższymi emocjami. Nie jest to raczej najlepszy sposób na dysponowanie własnymi pieniędzmi. Tak właśnie zarabia broker, na błędnych typach. Nie gra on przeciwko graczom, bo by musiał mieć przecież możliwość wpływania na wyniki sportowe. Przy trafnie przewidzianym typie bukmacher natychmiast wypłaca wygrana na konto gracza, kwota jest zależna od końcowego kursu na kuponie i postawionej stawki.

Zapamiętaj!
Koniecznie zapamiętaj informacje na temat możliwości wygranychWygrana może być bardzo wysoka, przy jednocześnie małym kapitale. Wystarczy, że kurs kuponu będzie wielokrotnością postawionej na niego stawki. Żeby tego dokonać należy wytypować jak największą ilość pojedynczych zakładów na tym kuponie. Natomiast warunkiem jest trafienie wszystkich typów.

W ten sposób chcemy pokazać, czym tak naprawdę jest typowanie wyników wydarzeń sportowych, często także na żywo. Powyższy przykład jest dowodem tego jaki sport jest piękny, będąc jednocześnie tak nieobliczalnym. Zawsze wywołuje to ogromne emocje u typujących. Niejednokrotnie tak wielkie, że istnieją gracze nie mogący sobie wyobrazić, żeby w nadchodzącej kolejce ligowej nie wytypować wygranej swojej ulubionej drużyny, licząc się jednocześnie z możliwością porażki, w przypadku przegranej.

Zapamiętaj!
Pamiętaj!Istnieją bukmacherzy, którzy zwracają pieniądze za pierwszy przegrany zakład. Szczegóły odnajdziesz w naszym rankingu najlepszych internetowych bukmacherów.